Pouzdro na karty jako stylový dárek pro manažery a podnikatele

Vánoční svátky se kvapem blíží. Pokud i v letošním roce plánujete dárky pro své spolupracovníky nebo zaměstnance zapomeňte na tradiční kancelářské potřeby, které stejně využije jen málokdo. Spíše trochu zapřemýšlejte a sáhněte po originálních, zároveň však praktických předmětech. Obchodní partnery, zákazníky z řad podnikatelů a manažery ve vrcholovém managementu potěší elegantní pouzdro či peněženka na karty. Mezi nabídkou nejrůznějších peněženek a pouzder na karty vynikají svým luxusním designem a precizním zpracováním peněženky Secrid. Od ostatních produktů na trhu se kromě vzhledu a kvalitního řemeslného provedení liší i svojí kompaktní velikostí a dalšími inovativními vlastnostmi. Pojďme se na ně podívat.

Secrid = Inovativní peněženka na karty

Holandská společnost Secrid se začala věnovat peněženkám už v roce 1997, kdy přišla s unikátním a pokročilým nápadem - první verzí minimalistické peněženky Secrid. Tímto výrobkem reagovala na změny obsahu našich kapes, kdy lidé stále více upřednostňovali platební karty před hotovostí. Dnešní podoba peněženky Secrid je charakteristická vnitřním hliníkovým pouzdrem s výsuvným mechanismem až pro šest různých karet. Ve vnějším koženém pouzdru navíc ukrývají i přihrádky na další karty, několik drobných mincí či bankovky. I přesto, kolik toho dokáže pojmout, si zachovává drobnou kapesní velikost. Jednou z hlavních konkurenčních výhod kožených peněženek Secrid je takzvaná RFID ochrana, která zajišťuje, že nedojde k dálkovému načtení dat a krádeži peněz z vašich karet. Při placení v obchodech ochranné hliníkové pouzdro nijak neomezuje, ba naopak. Placení s peněženkou Secrid je velice rychlé a snadné. Stačí pouhé stisknutí páčky a patentovaný posuvný systém povytáhne karty z pouzdra tak, aby bylo možné provést bezpečnou platbu. Po zaplacení zase jen zasunete kartu zpět do pouzdra. Secrid kvalitě a funkčnosti svých peněženek opravdu věří. To dokládá i tříletá záruka a doživotní servis. Ten získáte při registraci výrobního čísla, které je gravírované na hliníkovém pouzdru peněženky.

Peněženka Secrid jako dárek?

Sortiment peněženek Secrid je velmi rozmanitý, neustále navíc přicházejí nové kolekce a designy. Z množství variací, které se liší barvami, vzory i povrchovými úpravami kůže, vyberete vhodný dárek skutečně pro každého. I když obdarovaný už klasickou peněženku má, může spolu s ní nosit i peněženku Secrid nebo naopak při některých příležitostech, kdy není potřeba velká peněženka, vyrazit jen s tímto skladným pouzdrem. Pro pány i dámy, kteří si potrpí na eleganci, jednoduchost a střídmost, vyberte z odstínů hnědé nebo béžové, případně vsaďte na klasickou černou. Zejména ženy, které se rády odliší by mohly zaujmout i výraznější barvy jako červená, růžová či fialová nebo oživení v podobě výšivky. Vzhled některých peněženek zase ozvláštňuje zajímavé perforování inspirované klasickými řidičskými rukavicemi. Peněženkou Secrid potěšíte pod stromečkem i ty, kteří se při pořizování módních doplňků ohlížejí na původ a podmínky výroby nebo udržitelnost. Společnosti Secrid zachovala do dnešních dní výrobu peněženek v Evropě, konkrétně ve svém domovském v Holandsku, kde dává práci místním lidem i mnoha hendikepovaným. Při výrobě je také kladen důraz na minimalizaci odpadu a odpovědné chování, jak k životnímu prostředí, tak i k zaměstnancům.

Publikováno: 03. 12. 2020 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Zvěřinová