Podnikatelská půjčka nabízí rychlou online dohodu

Úvěr, který získáte bez návštěvy kamenné pobočky? Ano, dnes je to už naprostý standard, protože jiný scénář by patřil ještě do minulého století. Platí to také pro osoby samostatně výdělečně činné. Právě pro ně je určen úvěrový produkt, jenž se přizpůsobí jejich potřebám a nabídne velmi rychlou pomoc v mnoha různých situacích. Jeho výhodou je jednoduchost a široká možnost volby. Jinak řečeno, bude k dispozici nejen pro ty, kteří potřebují menší částku, ale nabídne prostor i zájemcům řešícím větší výdajové položky. Minimum osobních údajů, krátké ověření IČO a rychlost odpovědi, to je zde hlavní.

Získat lze až třicet tisíc korun

Jak velkou částku si touto cestou můžete půjčit? Výhodou je zde značná míra variability, protože podnikatelská půjčka se umí přizpůsobit různým scénářům. Takovým, které píše sám život a nelze je jednoduše předvídat, bude však vždy nutné na ně adekvátně odpovědět. Při rozhodování nemusíte spěchat, lze si vše potřebné promyslet v pohodlí domova nebo kanceláře. Schůzka na pobočce už není nutností, na prvním místě jsou jednoduchost a úspora času pro každého žadatele. Stačí jen pár minut!

  • 5 000 Kč je minimální suma. Použít ji lze na drobnou elektroniku nebo další malé výdaje.
  • 30 000 Kč je maximum. Potřebujete vybavit svou kancelář novým počítačem a tiskárnou?
  • Splátka je volitelná, stanoveny jsou jen dva základní mantinely. Konkrétně jde o 7 a 30 dní.

Vhodná příležitost i pro nováčky

K dispozici je první půjčka zdarma, a to až do 8 000 Kč na 14 dní. Jednoduše, kdo splatí dlužnou částku v termínu, nehradí poplatky. Půjčka pro OSVČ tedy nabídne mnoho různých forem, záleží proto jen na samotném žadateli, kterou cestou se přesně vydá. Nemusí chodit do banky, není nutné, aby vyřizoval dlouhý telefonický hovor. Stačí jen stabilní připojení k internetu.

Publikováno: 05. 02. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Eliška Tomanová