Potřebujete výškové práce v Praze?

Ať jste již majitel činžovního domu, správce výrobního objektu nebo provozovatel ubytovacího zařízení, je možné že budete potřebovat výškové pracovníky. V krátkosti si shrneme, co výběr společnosti provádějící výškové práce v Praze obnáší.

V jakých situacích budu potřebovat objednat výškové práce Praha?

Situací, kdy budete potřebovat objednat výškové pracovníky v Praze je celá řada. Začíná to již od mytí oken ve výškách, přes čištění fasád, oprav okapů, údržby světlíků až po opravy spár panelových domů. Rozsah činností je opravdu veliký. Pokud se zaměříme na hlavní město Praha, je o to větší, že zde nalezneme všechny možné typy objektů, pro které jsou výškové práce vhodné. Nejedná se jen o bytové a panelové domy, ale také o konstrukce různého typu, velké výrobní a skladovací haly, historické objekty, výškové budovy a další.

Proč objednat místní firmu?

Pro uvedené činnosti je vhodné, aby si majitel či správce daného objektu objednal místní firmu. Výhod to má hned několik. V první řadě je velice důležitá znalost Prahy. V průběhu zakázky je mnohdy třeba operativně dokoupit ten či onen druh nářadí či materiálu a místní firma nejen že zná profesionální dodavatele, ale zpravidla má s nimi také odběratelskou smlouvu a tím pádem také výhodnější nákupní ceny. Také časy na vyřizování všech důležitých věcí ohledně zakázky jsou v případě místní firmy zkráceny. V neposlední řadě zaměstnanci místní firmy nemusí platit za ubytování v hotelu či na ubytovně a toto posléze přenášet do celkové ceny za dílo.

Na co dbát při výběru firmy

V případě, že se chystáte oslovit společnosti pro provedení vaší zakázky na výškové práce, je vhodné držet se několika základních pravidel výběru. V první řadě se zaměřte na již provedené zakázky v Praze, které oslovená společnost prováděla a případně se informujte na zkušenosti zadavatele. Dále si také od oslovené společnosti vyžádejte certifikace ohledně výškových prací a případně také od dodavatelů materiálů a technologických řešení. Společnosti, jejichž zaměstnanci mají platné certifikace jak z bezpečnosti práce, tak také od výrobců materiálů a podobně zpravidla odvedou kvalitnější práci a mohou poskytnout také větší záruku. Pro výškové práce Praha představuje velký potenciál a proto se určitě dotazujte na poskytnutí záruky a také na časový harmonogram prováděných prací.

Publikováno: 11. 01. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Zvěřinová