Víte, kolika způsoby lze využít zahradní domek a jak ho ukotvit?

Plánujete si pořídit zahradní domek? Možná vás překvapí, kolika užitečnými způsoby ho lze využít. Zahradní domek totiž nemusí sloužit jako obyčejná úschovna pracovního a zahradního nářadí. Můžete si z něj vytvořit úhlednou pracovnu, nebo útulnou zašívárnu, kde budete relaxovat po náročném pracovním dni. Možností je celá řada a některé z nich vám v dnešním článku prozradíme, ale nejen to. Zároveň pro vás máme pár rad a tipů, jak správně položit základy zahradního domku.

Ubytování pro návštěvu

Stalo se vám někdy, že k přišla nečekaná návštěva na sklenici vína, ale trochu se to zvrtlo? Pokud si hosté nezajistí odvoz domů, musíte přijít s řešením, kam je uložit ke spánku. Jestli zrovna nemáte postel na víc, může se takový zahradní domek s potřebným vybavením opravdu hodit.

Venkovní bar

Nebaví vás neustále odcházet z terasy pro občerstvení do kuchyně? Možná se vám bude hodit menší zahradní bar, kde před oslavou veškeré nápoje a další občerstvení uschováte. Pokud bar navíc vybavíte ledničkou, nebo alespoň chladícím boxem, bude osvěžení v horkých letních teplotách o to intenzivnější.

Dětský domek na hraní

Máte doma hravé děti a chtěli byste jim dopřát místo na hraní? Takový dětský domek na hraní je ideální způsob, jak své ratolesti zabavit i na celé léto. Domek navíc lze umístit například na strom.

Pracovna

Pracujete z domova a nemáte dostatečný klid na pracovní povinnosti? V tom případě by se hodilo místo, kde své úkoly můžete vypracovat v naprosté tichosti. Zahradní domek vám tak poslouží jako skvělá domácí kancelář.

Jak ukotvit zahradní domek?

Základy zahradního domku můžete položit již do pár minut. Stačí vám k tomu zemní vruty a ocelová tyč, která poslouží jako páka. Tyč zastrčíte do vrutu a otáčíte ve směru hodinových ručiček dokud vrut není kompletně v zemi. Jednodušší už to být nemůže.

Publikováno: 25. 05. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Zvěřinová