Odhodláváte se ke studiu MBA? Přinášíme důvody, na základě kterých bude vaše finální rozhodnutí snazší

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem, říká jedno moudré, nám mnohým známé rčení. Nejen vzdělávání se v oblasti jazyků je pro osobní i pro profesní život důležité. Jste-li si této skutečnosti vědomi a rádi byste si své obzory rozšířili, jsme Asociace MBA a rádi vám představíme spoustu benefitů, které vám můžeme na našem webu nabídnout.

Asociace MBA má za cíl vytvářet uchazečům o studium přehled, ve kterém naleznou aktuální data a vše potřebné ke studiu MBA. Pojďte se společně s námi podívat na nabízené výhody, které potřebujete k výběru vhodného studia a v neposlední řadě také na výsledky průzkumu, které vznikly ve spolupráci s aktivními studenty programů MBA napříč Českou republikou.

Proč se pro studium MBA rozhodnout

Existuje mnoho důvodů, proč se můžete obávat zahájit studium MBA. Pokud ale máte touhu rozvíjet se, nic vám nebrání ve zjištění si informací, které vás těchto obav mohou jednou provždy zbavit.

Studium MBA je určeno pro všechny, kteří mají zájem se rozvíjet nejen v profesním, ale také v osobním životě. Zainteresované školy, jejichž seznam si můžete prohlédnout na webu Asociace MBA, nabízí širokou škálu oborů, ze kterých si zaručeně vyberete ten svůj. Stejně tak i formu studia, která vám nejvíce vyhovuje.


Jaké výhody ze studia MBA plynou

Manažeři, zaměstnanci i ředitelé firem, kteří touží po uznání, pramenící z profesionality v oblasti profesní i osobní, si zde rozhodně přijdou na své. Studium MBA totiž nabízí moderní způsob vzdělávání, které kombinuje teorii s praxí. Výsledkem pak je přesah do mnohých oblastí podnikání, nejen v té, ve které se pohybujete v rámci své pracovní zóny.

Studium MBA nabízí získávání nových cenných kontaktů, které nejen že mohou přinést spolupráci, ale také vám mohou pomoci ve vašem byznysu a nalezení řešení aktuálních pracovních problémů. Zlepšíte si své komunikační a přesvědčovací schopnosti a stanete se výraznou osobností nejednoho pracovního týmu v rámci projektového řízení.

Přínosem je vaše rostoucí hodnota na trhu práce a s ní i nárůst pracovních možností, díky kterým se posunete v kariéře blíže ke svým vysněným cílům.


Hodnocení studentů – unikátní průzkum

Nic neřekne víc než výsledky průzkumu, který jsme pro reálné zhodnocení spokojenosti studentů MBA realizovali v tomto roce. Dozvěděli jsme se, že více než 94 % studentů hodnotí tuto zkušenost vysoce pozitivně a ve studiu vidí přínos, z nichž by 98 % studentů doporučilo tuto zkušenost také svým příbuzným a známým. Studenti si osvojili nové znalosti a dovednosti, které aktivně využívají.

Pokus se zajímáte o podrobnější výsledky průzkumu spokojenosti, tak neváhejte a čtěte. Následně si stačí vybrat konkrétní školu a začít čerpat výhod, které toto studium nabízí.

Publikováno: 24. 08. 2023 / Aktualizováno: 16. 03. 2024

Kategorie: Osobní rozvoj

Autor: Adriana Novotná