Studium PR a komunikace: poznejte současné a budoucí trendy v oboru

Chcete vylepšit své manažerské dovednosti v oblasti marketingu a PR? Vzdělávejte se od nejlepších lidí z oboru a přihlaste se do vzdělávacího programu PR a komunikace. Poznejte současné a budoucí trendy, které využijete na každé manažerské pozici. Staňte se jedničkami v komunikaci se zákazníky, zvyšte povědomí o značce a navažte spolupráci s novými obchodními partnery. Co pro to musíte udělat?

Rozvíjejte s Business Institutem znalosti v oblasti PR a komunikace

PR a komunikace je dynamicky se rozvíjející obor, který posiluje vztahy se zákazníky a obchodními partnery. Jako manažer a pracovník reklamní, mediální nebo PR agentury musíte držet krok se současnými trendy. Kde získáte ucelené informace, které potřebujete na pozici PR manažera a manažerky? Podívejte se na studijní program Business Institutu a vystudujte za 18 měsíců program MBA PR a komunikace. Na co se studijní program zaměřuje?

- marketingovou komunikaci a brand management pro budování značky

- postavení PR ve firmě

- tvorbu PR strategie

- sociální média

- novinky v PR oblasti

- rozvoj komunikačních a prezentačních dovedností

Studijní program PR a komunikace se vám přizpůsobí

Online studijní program si nastavíte podle svého. Kombinované studium začíná v březnu a v říjnu. Pokud to nestiháte nebo máte nedostatek volného času, tak je pro vás ideální studium MBA online. Tato forma studia v sobě zahrnuje videopřednášky a e-learning. Studijní program je tak přístupný každému, kdo se chce vzdělávat a současně pracovat, a to kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít potřebné zařízení a připojení k internetu a samozřejmě chuť na sobě pracovat.

Co dalšího získáte studiem programu MBA PR a komunikace?

- titul MBA za jménem

- rozsáhlé studijní materiály

- přístup do knihovny s více než milionem titulů

- účast na lektorských setkáních z jiných vzdělávacích programů

- tematické přednášky zdarma (online i prezenčně)

- bonusy u partnerů v podobě slev

- informace z praxe od expertů na PR, např. od Ing. Ondřeje Kubaly, Mgr. Vojtěcha Lamberta nebo Ing., Mgr. Luďky Raimondové.

Nastartujte svoji úspěšnou kariéru a vyplňte online přihlášku ke studiu. Staňte se specialistou na komunikaci, prvotřídním tvůrcem obsahu pro sociální sítě a stratégem na propagaci produktů, služeb a brand značky. Přidejte se k nejlepším z oboru!

Publikováno: 15. 04. 2023 / Aktualizováno: 08. 03. 2024

Kategorie: Osobní rozvoj

Autor: Eliška Tomanová