Soukromí, klid a přírodu si užijete i v centru Prahy!

Hledat přírodu ve velkém městě není vůbec jednoduché. Natož, když v ní chcete bydlet. Mnoho lidí se nyní stěhuje z Prahy do menších měst a vesnic, protože jim chybí příroda. Naštěstí i v Praze najdete nádherné bydlení, ve kterém máte přírodu jako na dlani. Nádherný výhled a klidná oblast je dokonalým místem pro všechny rodiny, a to i s nejmenšími dětmi.

Život s nádherným výhledem

Ve Vilaparku Klamovka máte hned dvě možnosti bydlení. Zvolit si můžete, jestli se budete každý den dívat do parku nebo na město. V každém případě si užijete pohodlný, vzdušný a moderní interiér. Investiční byt na Smíchově je vhodný také na pronájem. V této části města chce totiž žít každý. Nejen, že je tu klid, ale také se během pár minut dostanete do centra.

Pikniky hned u domu

U domů je nádherný a rozlehlý park. Nejen, že se do něj můžete dívat, ale také si ho užívat naplno. Ideální je na pikniky s rodinou a přáteli, odpočinek nebo procházky. Letní rána nebo večery si užijete na balkonu nebo lodžii, které jsou u každého bytu. Přidejte k tomu zelené stromy, keře a rozkvetlé květiny. A máte obrázek dokonalého domova.


Čekají zde na vás:

- 117 bytů,

- 140 garážových stání,

- 2 typy bydlení.

Vilapark je ideální pro rodiny

Byt si rozhodně nemusíte pořizovat jen na investici. Jedná se totiž o nádherné prostředí pro rodiny. Budete tady mít nejen přírodu, ale také klid a soukromí. To je pro rodinu s dětmi nejlepší možností. A stále si můžete užívat vymožeností velkého města, protože budete v centru do pár minut. Díky tomu se snadno a rychle dostanete i do práce.

Nastěhovat se můžete již příští rok!

Vilapark Klamovka je v současnosti ve výstavbě. V roce 2022 byla stavba zahájena a dostavěla se hrubá stavba. V letošním roce se provede kolaudace a v roce 2024 se můžete nastěhovat. Jestli plánujete koupit byt, neměli byste na nic čekat. Byty v této lokalitě jsou velmi žádané a rychle mizí. Vyberte si velikost domova a výhled, který budete milovat každý den svého života.

Publikováno: 25. 08. 2023

Kategorie: Životní styl

Autor: Adriana Novotná