Pro lepší vzdělání studujte MBA

Ukončení vysoké školy je často metou, po které si chceme od studia odpočinout, opět mít volné víkendy a více času na rodinu i práci. Studium MBA vám to umožní a pomůže i v kariéře.

MBA je forma postgraduálního studia, které je zaměřené na praxi a trvá v České republice zpravidla 12 – 18 měsíců. Po úspěšné obhajobě závěrečné práce si ke svému jménu přidáte titul MBA (Master of Business Administration), který je uznávaný po celém světě. Téměř se bez něj neobejdou vysoce postavení manažeři a podnikatelé, velkým plusem je však i na mnoha jiných pozicích.

Přemýšlíte, jak byste do svého programu zařadili ještě studium?

Pro časově vytížené zájemce je například na pražském Business Institutu k dispozici studium MBA 100% online, při kterém probíhá celá výuka pouze online formou bez nutnosti docházet na lektorská setkání. Studovat tak můžete kdekoli a kdykoli, na služební cestě v zahraničí, v polední pauze nebo na rodinné dovolené.

Studium MBA je zaměřeno na propojení teorie a praxe, tedy aby získané dovednosti bylo možné okamžitě využívat ve své práci nebo firmě. Na Business Institutu si můžete vybrat z široké nabídky programů s různým zaměřením, aby byl přínos studia pro vás co největší. O výuku se stará profesionální lektorský tým, z kterého mnozí lektoři sami zastávají vrcholové manažerské pozice a mohou vám tak předat cenné již mockrát ověřené zkušenosti. Během studia se tak budete setkávat s reálnými případy, budete mít možnost najít a aplikovat nejlepší řešení pro vaše konkrétní překážky v praxi či rozvoji podnikání.

Studium MBA pomůže nastartovat vaši kariéru, je vhodné nejen pro manažery a vedoucí pracovníky, ale také pro podnikatele, budoucí podnikatele a každého, kdo chce získat lepší pracovní pozici či prestižnější místo.

Publikováno: 28. 04. 2021 / Aktualizováno: 09. 03. 2024

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Zvěřinová