Začněte úspěšnou kariéru s titulem MBA v českém jazyce

Hledáte novou práci a nevíte, jak se před potenciálním zaměstnavatelem „blejsknout“? Chcete se na první pohled odlišit před konkurencí a netušíte, jak na to? Velkým plus ve vašem životopisu bude studium MBA.

České vysoké školy produkují nespočet absolventů. Jejich titul ale není zárukou, že novodobí magistři a inženýři obstojí i v praxi. V tom je Master of Business Administration jiný a jedinečný. Garantuje úspěch. Studium MBA je zaměřeno ryze na praxi. Nabízí výběr z 15 oborových odvětví, které budou co nejvíce odrážet vaše profesní zaměření. Titul MBA lze získat v oborech jako je management, marketing, personalistika, právo nebo mezinárodní práva. Výuka nabízí účastníkům rozšíření jejich manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Výuku vedou zkušení odborníci, kteří mají obrovské profesní zkušenosti a něco ve svém oboru dokázali.

Proč studovat na Cambridge Business School?

S výběrem školy se neunáhlujte. Volte podle referencí a umožnění individuálního přístupu. Cambridge Business School patří mezi ty instituce, jejichž absolventi dosahují nejlepších výsledků a uplatnění. Vzdělávací programy mají flexibilní kombinovanou nebo on-line formu a jsou plně přizpůsobené časovým možnostem studenta. Výuka probíhá v českém jazyce. Investice do tohoto profesního vzdělání se vám brzy vrátí. Personalisté zbystří, jen co titul MBA uvidí a šéfové vás za vaši píli náležité ocení. Programy MBA nabízí širokou škálu uplatnění a jsou garancí, váš postup bude doslova „raketový“.

Publikováno: 12. 10. 2020 / Aktualizováno: 13. 03. 2024

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Zvěřinová