Půjčka pro podnikatele je spojená jen s krátkou smlouvou

Náročnou administrativu nemá rád nikdo, osoby samostatně výdělečně činné nevyjímaje. Pokud je součástí úvěru krátká smluvní dokumentace, pro všechny zúčastněné strany je to určitě plusový bod navíc. A důvody jsou zcela nasnadě, jednání je pak o poznání efektivnější a rychlejší, což potěší každého klienta. Každý si zde vybere cestu sám za sebe, existuje totiž celá řada možností, jak postupovat. Není důvod, abyste spěchali kvůli návštěvě pobočky. Dnes už se tyto finanční produkty nabízí online. To znamená, že ušetříte čas, který byste strávili zbytečným čekáním nebo hledáním parkovacího místa. Jinak řečeno, úvěr je tu snadno a rychle!

K dispozici je až 30 tisíc

Kolik si lze půjčit? A jak dlouhá lhůta splatnosti připadá v úvahu, pokud si již chcete vybírat konkrétní parametry? Půjčka pro podnikatele je velmi přívětivá pro všechny a usmívá se také na naprosté nováčky mezi OSVČ. Další kroky jsou tedy jen na vás, nutností bude pouze doložení platného IČO. Po krátkém ověření bude zcela jasné, že aktivně podnikáte a máte tak nárok na tento finanční produkt, jakákoliv další kontrola už není nutná. Jde tedy o rychlou a nenáročnou cestu. Zajímají vás čísla? Jistě, nejste sami, ptá se na ně každý.

  • 5 000 Kč je minimum, menší sumu si už půjčit nelze. Chcete si koupit nový mobil?
  • 30 000 Kč je maximální částka. Nabízí se koupě nábytku, vybavení do dílny a podobně.
  • Splatnost si určí každý sám. Minimální doba splatnosti je 7 dní a nejvyšší možná pak 30 dní.

Neúčelový charakter je samozřejmostí

Odpověď na otázku, která by směřovala k využití úvěru, vymýšlet nemusíte. Od nikoho ji totiž nedostanete, je to v dnešní době už zcela běžná věc. Půjčka na podnikání je proto finančním produktem, který se ptá jen na základní věci. Ctí soukromí klientů a ví, že některé dotazy nejsou jednoduché. 

Publikováno: 09. 06. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Hana Šindelková