Nezařazené

5 tipů, jak na úspěšnou konferenci

Máte-li dobrý důvod uspořádat konferenci, udělejte to. Ale co když nemáte s organizací akce tohoto typu žádné předchozí zkušenosti? Pak byste se měli řídit následujícími radami. Přečtěte si, na co si dát pozor, čemu se vyhnout, a na co naopak nezapomenout. S trochou štěstí nakonec realizujete konferenci, o které budou účastníci hovořit v superlativech.

Konkretizujte své cíle

Konference musí mít smysl – může se jednat o akvizici nových zákazníků, zvýšení povědomí o službách či produktech, informování o nové tváři firmy… Ať už jsou vaše záměry jakékoliv, ujasněte si je a berte je v úvahu při dalším plánování.

Představte si ideální konferenci

Nevíte, jak začít? Než začnete shánět vhodné konferenční prostory Praha, sepište si svou představu o ideální konferenci. Na seznam přání sepište vše od místa konání až po catering. Pravděpodobně se vám nepodaří dosáhnout všech bodů, ale můžete se jimi řídit a snažit se k nim alespoň přiblížit.

Spočítejte si dostupné finanční prostředky

Bez peněz zůstane uspořádání konference jen u představ. Vy však jistě volné finance máte, ale možná se bojíte, aby vám částka stačila i na další výdaje, se kterými nyní nepočítáte. Žádný strach – řiďte se nepsaným pravidlem a připočítejte k rozpočtu cca 15 % navíc.

Zůstaňte nohama na zemi

Honosné konferenční prostory a zvučná jména za mikrofonem – to je sen každého konferenciéra. Nicméně zvažte, zda vám vynaložené peníze přinesou očekávaný efekt. Někdy je lepší ušetřit a zbytečně nezatěžovat rozpočet.

Spolupracujte s odborníky

Nevíte si rady s audiotechnikou a při představě, že navrhujete cateringové menu, vám naskočila husí kůže? Naštěstí na to nemusíte být sami – vyberte si pro svou konferenci hotel Praha, který disponuje zkušeným personálem. Ten zajistí vše potřebné od technického vybavení až po občerstvení či raut.

Reklama

Hledáte profesionání software pro řízení projektů? Vyzkoušejte zdarma český CRM systém eWay-CRM!

Úspěšné firmy využívají mzdový a personální systém Vema. Přidáte se k nim také?

K úspěchu pomáhají

Práce realitního makléře

Objevte volnost podnikání a řiďte si pracovní vytížení podle sebe.

Nejnovější komentáře

    Rubriky